پزشکان مرکز فوق تخصصی سونوگرافی تیروئید تیراد

DrChegini

دکتر حسین چگینی

پزشک متخصص

دکتر حسین چگینی در سال ۱۳۵۴ و در شهر تهران چشم به جهان گشودند و با طی موفقیت آمیز آموزشهای ابتدایی تا دوره دبیرستان در شهر تهران و پس از آن قبولی در آزمون پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال ۱۳۸۰ تحصیلات خود را در پزشکی عمومی به پایان رسانده و در سال ۱۳۸۴ وارد دوره دستیاری رادیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. و در سال ۱۳۸۸ از رشته رادیولوژی فارغ التحصیل شدند.

dr-kazemy

دکتر حامد کاظمی

پزشک متخصص

دکتر حامد کاظمی متولد سال ۱۳۵۸، پس از طی دوره پزشکی عمومی، در سال ۱۳۸۹ از رشته تخصصی بیهوشی و مراقبتهای ویژه در دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل و با گذراندن دوره های مراقبت های ویژه (ICU Care) و دوره کنترل درد حاد و مزمن (Acute & chronic pain management )، از تاریخ مذبور مشغول ارائه خدمت به بیماران در اتاق عمل و بخشهای ICU جنرال و قلب بیمارستانهای معتبر شهر تهران و مشهد بوده اند

dr-hojjat-ebrahiminik

دکتر حجت ابراهیمی نیک

پزشک متخصص

دکتر حجت ابراهیمی نیک متولد تیر ماه ۱۳۵۸ در شهر مشهد هستند، ایشان سالهای جوانی خود را در مدارس مشهد و با مــــــوفقیت به پایان رساندند و در سال ۱۳۷۷ در دوره پزشـــــکی عــــمومی در شهر قزوین پذیرفته شده و پس از طی دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۴ و بدون وقفه در آزمــــــــون دستیاری در رشته تخصصی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند.

drmaryam

دکتر مریم پوراشرف

پزشک متخصص

دکتر مریم پوراشرف در سال ۱۳۸۲ با کسب رتـــــــبه ۲۹ در کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشــــــکی تهران شد و در تمام سالهای تحصیل، جزو دانشجویان بـــــرتر این دانشگاه بود. در آزمــــون علوم پایه پزشکی در سال ۱۳۸۴، رتبه دوم در دانشگاه تــــــهران و رتبه چهارم کشوری را به دست آورد. دکتر مریم پوراشرف مــــــــــــوفق به کسب رتبه اول کشوری در آزمون پره انترنی پزشکی در سال ۱۳۸۸ گردید.

drgodarz

دکتر گودرز شهرامی بابکان

پزشک متخصص

دکتر گودرز شهرامی بابکان متولد سال ۱۳۵۳، پس از گذراندن مقطع دبیرستان در مدرسه نمونه شیراز، برای رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته شدند. پس از آن که تحصیلات ایشان تمام شد برای گذراندن طرح به خوزستان نقل‌مکان کردند.
از سال ۱۳۹۰ برای تخصص در گرایش رادیولوژی در دانشگاه کرمان تحصیل کردند و در نهایت از دانشگاه علوم پزشکی اهواز فارغ‌التحصیل شدند.

drsoloty

دکتر رامبد صلوتی

پزشک متخصص

دکتر رامبد صلوتی متولد سال ١٣۵۴ در شهر اصفهان هستند، ایشان دوره دکتری عمومی خود را در دانشگاه اصفهان گذرانده و پس از آن در دوره دکتری تخصصی دانشگاه ایران در رشته رادیولوژی پذیرفته شدند و از زمان فارغ التحصلی از سال ۱۳۸۶ در زمینه سی تی اسکن، سونوگرافی، ام ار آی و diagnostic imaging ( Ct scan , MRI , sonography ) مشغول به کار و پس از این با قبولی در آزمون فلوشیپ فوق تخصصی رادیولوژی مداخله ای دانشگاه تهران در سال ١٣٨٩وارد دوره فوق تخصصی شدند.