درباره مرکز فوق تخصصی تیراد بدانید

مرکز فوق تخصصی سونوگرافی و تصویربرداری تیراد در سال ۱۳۹۶ و توسط پزشکان فوق تخصص رادیولوژی مداخله‌ای در تهران افتتاح گردید، و از همان موقع فعالیت تخصصی خود را درزمینهٔ انواع تصویربرداری و سونوگرافی آغاز نمود و با حدود بین ۱۰ الی ۲۰ نفر کارکنان رسمی در مرکز پاسخگوی بیماران و مراجعین محترم گردید، تجهیزات پیشرفته سونوگرافی و نیز تخصص بالای کارکنان ازجمله مواردی بود که در آستانه فعالیت مرکز مدنظر قرار گرفت و با حضور یک هیئت‌مدیره متشکل از پزشکان فوق تخصص توانست به‌خوبی و با سرعت به سمت هدف خود که در حقیقت ارائه خدماتی دقیق‌تر و تخصصی‌تر به مراجعین بود حرکت کند.

معرفی اعضای هیئت ‌مدیره مرکز سونوگرافی تیراد

دکتر حجت ابراهیمی

دکتر حجت ابراهیمی

فوق تخصص رادیولوژی

ایشان پزشک فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای بوده و به‌عنوان مؤسس و پایه‌گذار این مرکز کارشان را از ابتدا شروع نمودند، درمانهای فوق پیشرفته در زمینه توده‌های تیروئید و پاراتیروئید، نمونه‌برداری از توده‌های برست، کبد و دیگر اندام‌ها، داشتن گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های پزشکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی ازجمله افتخارات این پزشک محترم می‌باشد.

دکتر حسین چگینی

دکتر حسین چگینی

فوق تخصص رادیولوژی

ایشان پزشک فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای بوده و به‌عنوان مؤسس و پایه‌گذار این مرکز کارشان را از ابتدا شروع نمودند، درمانهای فوق پیشرفته در زمینه توده‌های تیروئید و پاراتیروئید، نمونه‌برداری از توده‌های برست، کبد و دیگر اندام‌ها، داشتن گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های پزشکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی از جمله افتخارات این پزشک محترم می‌باشد، برای دانستن رزومه این پزشک می‌توانید به قسمت بیوگرافی پزشکان صفحه دکتر حسین چگینی مراجعه نمایید.

دکتر رامبد صلوتی

دکتر رامبد صلوتی

فوق تخصص رادیولوژی

از دیگر پزشکان فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای و با درجه اعتبار بسیار بالای علمی باوجود سرتیفیکیتهای مختلف از دانشگاه‌های معتبر اروپایی و دیگر همکار و اعضای هیئت‌مدیره این مرکز می‌باشند، تخلیه و درمان کیستهای تیروئیدی با کمک الکل و نیز درمان لنف نودهای متاستاتیک گردن از جمله تجربیات ایشان محسوب می شود، رزومه این پزشک بسیار حاذق ایرانی را نیز می‌توانید در قسمت روزمه پزشکان صفحه دکتر رامبد صلوتی مطالعه نمایید.

دکتر حامد کاظمی

دکتر حامد کاظمی

متخصص بیهوشی

دکتر حامد کاظمی متولد سال ۱۳۵۸، پس از طی دوره پزشکی عمومی، در سال ۱۳۸۹ از رشته تخصصی بیهوشی و مراقبتهای ویژه در دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل و با گذراندن دوره های مراقبت های ویژه مشغول ارائه خدمت به بیماران بوده اند، رزومه این پزشک بسیار حاذق ایرانی را نیز می‌توانید در قسمت روزمه پزشکان صفحه دکتر حامد کاظمی مطالعه نمایید.

دیگر همکاران

حضور کادر متخصص اداری و دستیاری در این مرکز از دیگر مواردی است که می‌توان از آن به‌عنوان یک افتخار نام برد، تیمی دلسوز که به شکل کامل و تمام‌وقت پاسخگوی تماس‌های بیماران و مراجعین محترم می‌باشد ، اولین هدف پاسخ‌گویی درست به نیازهای مراجعین می‌باشد که امیدواریم بتوانیم در سال‌های پیش رو در این زمینه به حد نهایت برسیم و با در نظر گرفتن شرایط هر بیمار به بهترین نحو ممکن پذیرا خدمات ارائه کنیم.

خدمات ما

سونوگرافیانجام انواع سونوگرافی

مرکز سونوگرافی تیراد همان‌طور که از نامش برمی‌آید درزمینهٔ سونوگرافی از کلیه اندام‌های بدن فعالیت می‌کند و باوجود دستگاه‌های پیشرفته‌ای که تهیه نموده و تلاشی که در رابطه با به‌روزرسانی امکانات مرکز می‌نماید همواره توانسته است با بهترین متدهای روز ممکن پاسخ‌های صحیح و دقیقی به مراجعین در این مورد بدهد، سونوگرافی تیروئید و پاراتیروئید، سونوگرافی سینه، سونوگرافی ریه، کبد، کلیه‌ها، شکم و لگن و کلیه اندام‌های بدن در مرکز انجام می‌شود و بیماران محترم می‌توانند برای دریافت نوبت از طریق همین سایت و یا از طریق شماره‌های تماس مرکز اقدام نمایند.

ازجمله موارد بسیار مهم و قطعی که مراجعین بایست توجه نمایند این است که تخصص بالا درزمینهٔ سونوگرافی برخی اندام‌ها مانند پاراتیروئید و نیز سونوگرافی از لنف نودها به دلیل اهمیت بالا در یافتن محل قرارگیری صحیح این اندام‌ها که ممکن است در افراد مختلف و با وزن و شیپ های مختلف بدنی متفاوت باشد، بسیار مهم است و بایست مراکزی در این زمینه انتخاب شود که تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند، خوشبختانه این مرکز باوجود پزشکان قوی و متخصص توانسته بهترین خدمات را در این زمینه‌ها ارائه کند

تودهدرمان توده های تیروئیدی به روش‌های کمتر تهاجمی

آر اف تیروئید و نیز ماکروویو تیروئید از جمله روش‌های نوظهور در ایران هستند که دکتر حجت ابراهیمی نیک از اعضای هیئت‌مدیره این مرکز فوق تخصصی در سال ۱۳۹۲ آن را در شهر تهران آغاز نموده و پس از کسب موفقیت در این زمینه توانسته‌اند که به بهترین نحو ممکن بر روی هزاران بیمار ایرانی پیاده‌سازی نمایند، این روش هم‌اکنون به‌وسیله تعداد انگشت‌شماری از پزشکان فوق تخصص اینترونشن در ایران در حال انجام است و مرکز تیراد به‌عنوان شروع‌کننده و اولین مرکز در این زمینه آغاز به کار نموده است، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توانسته‌ایم مقالات بسیار جامع و کاملی را در همین سایت فراهم کنیم تا باوجوداین اطلاعات کاربران محترم دید کاملاً دقیقی از آن داشته باشند، برای دانستن این اطلاعات می‌توانید به بخش مقالات سایت مراجعه کنید.

آر اف ابلیشن لنف نودهای متاستاتیک گردن و تزریق الکل در توده‌های کیستیک گردن، آر اف توده های کبدی و درناژ انواع آبسه‌های شکم و لگن با کتتر نیز به‌عنوان دیگر خدمات درزمینهٔ درمان توده‌های تیروئیدی و پاراتیروئیدی انجام می‌شود

نمونه برداری سوزنینمونه‌برداری سوزنی یا FNA

نمونه‌برداری سوزنی یا FNA از اندام های مختلف بدن از جمله نمونه برداری تیروئید و پاراتیروئید، کبد و پستان دیگر خدمات فوق تخصصی این مرکز هست که این کار را تحت هدایت سونوگرافی و به شکل کاملاً دقیق از ناحیه مورد نظر انجام می‌دهند، علی‌الخصوص درزمینهٔ تیروئید و نمونه‌برداری از غدد تیروئید و پاراتیروئید توانسته است به‌عنوان اولین مرکز و مبدع روش‌هایی مانند نمونه‌برداری تحت بیهوشی کامل با حضور پزشک متخصص بیهوشی باشد تا برای افرادی که وجود با فوبیای ناشی از این عمل روبه‌رو هستند بهترین خدمات را ارائه دهد و درعین‌حال برای افرادی که مشکلات ترس و فوبیا ندارند این کار را تحت بی‌حسی موضعی و با در نظر گیری کامل شرایط و با آرامش کامل انجام می‌دهند.

بیوپسی از ارگان‌های مختلف بدن از جمله کبد، پستان، پروستات، ریه، پانکراس و سار اندام‌ها با کمک و هدایت سونوگرافی از دیگر خدمات مرکز تیراد می باشد

وایریسدرمان واریس با کمک لیزر و آر اف

از دیگر خدمات این مرکز استفاده از لیزر و آر اف در درمان رگ‌های واریسی می‌باشد، بسیاری از هم‌وطنان خوشبختانه با این روش آشنا هستند، این روش به‌عنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای جراحی رگ‌های واریسی به کار گرفته‌شده و توانسته است به‌خوبی باوجود کارایی بسیار بالا در از بین بردن این رگ‌ها پیشرفت نماید.

دیدگاه آینده

این مرکز در پی ایجاد یک واحد R&C و مرکز تحقیقات درزمینهٔ بیماری‌های تیروئید بوده و سعی دارد تا تمامی توانش را درزمینهٔ پیشرفت‌های علمی در رابطه با درمانهای پیشرفته و کمتر تهاجمی اندامها داشته باشد، به‌زودی مجله اینترنتی و واحد تحقیقات این مرکز افتتاح و برای عموم رونمایی می‌شود

ارتباط با مرکز سونوگرافی تیراد

مراجعین محترم می‌توانند با ما از طریق  صفحات فیس بوک، توییتر، لینک دین، اینستاگرام، یوتیوب و نیز از طریق همین سایت و همچنین در شبکه اجتماعی پرینست در ارتباط باشند، لینک تمامی شبکه‌های اجتماعی در پائین همین سایت قرار داده شده است.

 

اشتراک گذاری

۷ دیدگاه. Leave new

 • سارا
  1400/05/18 9:24 ب.ظ

  سونوگرافی تیروئید را در مرکز دیگری در تهران انجام داده بودم و در گزارش توده مشکوکی مشاهده شده بود که دکتر متخصص من را برای نمونه برداری به مرکز تیراد ارجاع داد. دکتر ابراهیمی پس از سونوگرافی مجدد از تیروئید برایم توضیح دادند که گزارش اولیه نادقیق بوده و حتی نمونه برداری هم لازم نبود. با تشکر فراوان از دکتر ابراهیمی برای دانش بالا و تشخیص صحیح که نگرانی شدید من را برطرف کردند.
  این تجربه به من یاد داد که برای برای انتخاب مراکز تشخیصی و خدمات پزشکی دقت بیشتری داشته باشم. مرکز تصویربرداری تیراد را به همه دوستان توصیه میکنم.

  • مدیر سایت
   1400/05/19 1:57 ب.ظ

   سلام
   ممنونم از شما. بسیار خوشحالم که راضی و سلامت هستید.

 • ناشناس
  1400/03/19 5:01 ب.ظ

  این همه تخصص و تعهد مایه مباهات و خوشحالی ماست. خداوند به توفیقات شما بیفزاید.

 • الهام
  1399/11/27 11:39 ق.ظ

  خیلی عالی هستین. خواستم تشکر کنم

  • مدیر سایت
   1399/11/27 5:13 ب.ظ

   ممنون. زنده باشید.

 • english_teaching1361
  1399/11/09 10:03 ق.ظ

  من از سال۹۶با. تیم دکتر ابراهیمی اشنا شدم توده تیرویید من حدود۱۰۳سی سی یا حدودا ۱۰سانت بود تمام دکترای جراح بمن گفتن باید تیرویید برداشته بشه ولی از طریق اینترنت و مطالعه سایت دکتر ابراهیمی با ار اف اشنا شدم و خدارو شکر توده من ب راحتی ازبین رفت الان هم غده تیروییدمو دارم و نه قرصی میخورم و خیلی از عملم راض هستم وحتی بدون بیهوشی ار اف من انجام شد حتی طی عمل. با دکتر صحبت میکردم وهمچنین غده پاراتیروییدم وصدای من هم هیچ مشکلی پیدا نکردن با ار اف. عمل بسیار راحت کم تهاجمی بدون دردسر و سرپایی بعد عمل همه چیز میتونین میل کنین البته من خدا رو خیلی شاکرم که واقعا از عمل سخت برداشتن غده تیرویید نجات پیدا کردم.

  • مدیر سایت
   1399/11/09 10:05 ق.ظ

   سپاس،نظر لطفتونه، انشاله همیشه سلامت باشین🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین الان مشاوره بگیر