درباره موسسه فوق تخصصی تیراد بدانید

موسسه سونوگرافی و تصویربرداری تیراد در سال ۱۳۹۶ و توسط پزشکان فوق تخصص رادیولوژی مداخله‌ای در تهران افتتاح گردید، و از همان موقع فعالیت تخصصی خود را درزمینهٔ انواع تصویربرداری و سونوگرافی آغاز نمود و با حدود بین ۱۰ الی ۲۰ نفر کارکنان رسمی در مرکز پاسخگوی بیماران و مراجعین محترم گردید، تجهیزات پیشرفته سونوگرافی و نیز تخصص بالای کارکنان ازجمله مواردی بود که در آستانه فعالیت مرکز مدنظر قرار گرفت و با حضور یک هیئت‌مدیره متشکل از پزشکان فوق تخصص توانست به‌خوبی و با سرعت به سمت هدف خود که در حقیقت ارائه خدماتی دقیق‌تر و تخصصی‌تر به مراجعین بود حرکت کند.

markazekhadamat

معرفی اعضای هیئت ‌مدیره موسسه سونوگرافی تیراد

DrChegini

دکتر حسین چگینی

فوق تخصص رادیولوژی

ایشان پزشک فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای بوده و به‌عنوان مؤسس و پایه‌گذار این مرکز کارشان را از ابتدا شروع نمودند، درمانهای فوق پیشرفته در زمینه توده‌های تیروئید و پاراتیروئید، نمونه‌برداری از توده‌های برست، کبد و دیگر اندام‌ها، داشتن گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های پزشکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی از جمله افتخارات این پزشک محترم می‌باشد، برای دانستن رزومه این پزشک می‌توانید به قسمت بیوگرافی پزشکان صفحه دکتر حسین چگینی مراجعه نمایید.

dr-hojjat-ebrahiminik

دکتر حجت ابراهیمی

فوق تخصص رادیولوژی

ایشان پزشک فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای بوده و به‌عنوان مؤسس و پایه‌گذار این مرکز کارشان را از ابتدا شروع نمودند، درمانهای فوق پیشرفته در زمینه توده‌های تیروئید و پاراتیروئید، نمونه‌برداری از توده‌های برست، کبد و دیگر اندام‌ها، داشتن گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های پزشکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی ازجمله افتخارات این پزشک محترم می‌باشد.

dr-kazemy

دکتر حامد کاظمی

متخصص بیهوشی

دکتر حامد کاظمی متولد سال ۱۳۵۸، پس از طی دوره پزشکی عمومی، در سال ۱۳۸۹ از رشته تخصصی بیهوشی و مراقبتهای ویژه در دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل و با گذراندن دوره های مراقبت های ویژه مشغول ارائه خدمت به بیماران بوده اند، رزومه این پزشک بسیار حاذق ایرانی را نیز می‌توانید در قسمت روزمه پزشکان صفحه دکتر حامد کاظمی مطالعه نمایید.

drsoloty

دکتر رامبد صلوتی

فوق تخصص رادیولوژی

از دیگر پزشکان فوق تخصص درزمینهٔ رادیولوژی مداخله‌ای و با درجه اعتبار بسیار بالای علمی باوجود سرتیفیکیتهای مختلف از دانشگاه‌های معتبر اروپایی و دیگر همکار و اعضای هیئت‌مدیره این مرکز می‌باشند، تخلیه و درمان کیستهای تیروئیدی با کمک الکل و نیز درمان لنف نودهای متاستاتیک گردن از جمله تجربیات ایشان محسوب می شود، رزومه این پزشک بسیار حاذق ایرانی را نیز می‌توانید در قسمت روزمه پزشکان صفحه دکتر رامبد صلوتی مطالعه نمایید.

دیگر همکاران

حضور کادر متخصص اداری و دستیاری در این موسسه از دیگر مواردی است که می‌توان از آن به‌عنوان یک افتخار نام برد، تیمی دلسوز که به شکل کامل و تمام‌وقت پاسخگوی تماس‌های بیماران و مراجعین محترم می‌باشد ، اولین هدف پاسخ‌گویی درست به نیازهای مراجعین می‌باشد که امیدواریم بتوانیم در سال‌های پیش رو در این زمینه به حد نهایت برسیم و با در نظر گرفتن شرایط هر بیمار به بهترین نحو ممکن پذیرا خدمات ارائه کنیم.

خدمات ما

sonogjeraphy

انجام انواع سونوگرافی

موسسه سونوگرافی تیراد همان‌طور که از نامش برمی‌آید درزمینهٔ سونوگرافی از کلیه اندام‌های بدن فعالیت می‌کند و باوجود دستگاه‌های پیشرفته‌ای که تهیه نموده و تلاشی که در رابطه با به‌روزرسانی امکانات موسسه می‌نماید همواره توانسته است با بهترین متدهای روز ممکن پاسخ‌های صحیح و دقیقی به مراجعین در این مورد بدهد، سونوگرافی تیروئید و پاراتیروئید، سونوگرافی سینه، سونوگرافی ریه، کبد، کلیه‌ها، شکم و لگن و کلیه اندام‌های بدن در مرکز انجام می‌شود و بیماران محترم می‌توانند برای دریافت نوبت از طریق همین سایت و یا از طریق شماره‌های تماس موسسه اقدام نمایند.

ازجمله موارد بسیار مهم و قطعی که مراجعین بایست توجه نمایند این است که تخصص بالا درزمینهٔ سونوگرافی برخی اندام‌ها مانند پاراتیروئید و نیز سونوگرافی از لنف نودها به دلیل اهمیت بالا در یافتن محل قرارگیری صحیح این اندام‌ها که ممکن است در افراد مختلف و با وزن و شیپ های مختلف بدنی متفاوت باشد، بسیار مهم است و بایست مراکزی در این زمینه انتخاب شود که تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند، خوشبختانه این مرکز باوجود پزشکان قوی و متخصص توانسته بهترین خدمات را در این زمینه‌ها ارائه کند

RF_thyroid

درمان توده های تیروئیدی به روش‌های کمتر تهاجمی

آر اف تیروئید و نیز ماکروویو تیروئید از جمله روش‌های نوظهور در ایران هستند که دکتر حجت ابراهیمی نیک از اعضای هیئت‌مدیره این مرکز فوق تخصصی در سال ۱۳۹۲ آن را در شهر تهران آغاز نموده و پس از کسب موفقیت در این زمینه توانسته‌اند که به بهترین نحو ممکن بر روی هزاران بیمار ایرانی پیاده‌سازی نمایند، این روش هم‌اکنون به‌وسیله تعداد انگشت‌شماری از پزشکان فوق تخصص اینترونشن در ایران در حال انجام است و مرکز تیراد به‌عنوان شروع‌کننده و اولین مرکز در این زمینه آغاز به کار نموده است، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توانسته‌ایم مقالات بسیار جامع و کاملی را در همین سایت فراهم کنیم تا باوجوداین اطلاعات کاربران محترم دید کاملاً دقیقی از آن داشته باشند، برای دانستن این اطلاعات می‌توانید به بخش مقالات سایت مراجعه کنید.

آر اف ابلیشن لنف نودهای متاستاتیک گردن و تزریق الکل در توده‌های کیستیک گردن، آر اف توده های کبدی و درناژ انواع آبسه‌های شکم و لگن با کتتر نیز به‌عنوان دیگر خدمات درزمینهٔ درمان توده‌های تیروئیدی و پاراتیروئیدی انجام می‌شود

nemonebardary

نمونه‌برداری سوزنی یا FNA

نمونه‌برداری سوزنی یا FNA از اندام های مختلف بدن از جمله نمونه برداری تیروئید و پاراتیروئید، کبد و پستان دیگر خدمات فوق تخصصی این موسسه هست که این کار را تحت هدایت سونوگرافی و به شکل کاملاً دقیق از ناحیه مورد نظر انجام می‌دهند، علی‌الخصوص درزمینهٔ تیروئید و نمونه‌برداری از غدد تیروئید و پاراتیروئید توانسته است به‌عنوان اولین موسسه و مبدع روش‌هایی مانند نمونه‌برداری تحت بیهوشی کامل با حضور پزشک متخصص بیهوشی باشد تا برای افرادی که وجود با فوبیای ناشی از این عمل روبه‌رو هستند بهترین خدمات را ارائه دهد و درعین‌حال برای افرادی که مشکلات ترس و فوبیا ندارند این کار را تحت بی‌حسی موضعی و با در نظر گیری کامل شرایط و با آرامش کامل انجام می‌دهند.

بیوپسی از ارگان‌های مختلف بدن از جمله کبد، پستان، پروستات، ریه، پانکراس و سار اندام‌ها با کمک و هدایت سونوگرافی از دیگر خدمات سونوگرافی تیراد می باشد

darmanvaris

درمان واریس با کمک لیزر و آر اف

از دیگر خدمات این موسسه استفاده از لیزر و آر اف در درمان رگ‌های واریسی می‌باشد، بسیاری از هم‌وطنان خوشبختانه با این روش آشنا هستند، این روش به‌عنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای جراحی رگ‌های واریسی به کار گرفته‌شده و توانسته است به‌خوبی باوجود کارایی بسیار بالا در از بین بردن این رگ‌ها پیشرفت نماید.

دیدگاه آینده

این موسسه در پی ایجاد یک واحد R&C و مرکز تحقیقات درزمینهٔ بیماری‌های تیروئید بوده و سعی دارد تا تمامی توانش را درزمینهٔ پیشرفت‌های علمی در رابطه با درمانهای پیشرفته و کمتر تهاجمی اندامها داشته باشد، به‌زودی مجله اینترنتی و واحد تحقیقات این مرکز افتتاح و برای عموم رونمایی می‌شود.

ارتباط با مرکز سونوگرافی تیراد

مراجعین محترم می‌توانند با ما از طریق  صفحات فیس بوک، توییتر، لینک دین، اینستاگرام، یوتیوب و نیز از طریق همین سایت و همچنین در شبکه اجتماعی پرینست در ارتباط باشند، لینک تمامی شبکه‌های اجتماعی در پائین همین سایت قرار داده شده است.

 

اشتراک گذاری

۴۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • ناشناس
  1402/12/01 4:58 ب.ظ

  سلام وقت بخیر.
  بنده یه وقت برای سال ۴۰۳میخواستم. ولی متاسفانه این شماره تماس که گذاشتید رو پاسخ نمیده و اینترنتی برای سال اینده هم فعال نیست.
  بااین وضعیت چطور میتونم با ارتباط بگیرم؟

  پاسخ
 • نيلوفر آبي
  1402/11/15 9:39 ب.ظ

  سلام. من امروز بیمار دکتر چگینی بودم. نمونه برداری تیرویید داشتم. بسیااااااااار از ایشون و کادر و پرسنل محترمشون سپاسگذارم. خیلی استرس داشتم ولی محیطشون بسیار اروم ورفتارشون خیلی صمیمانه و با احترام بود. واقعااااا ازشون ممنونم و ارزوی موفقیت روز افزون برای همگیشون دارم. سپاس

  پاسخ
 • دکتر ربیعی
  1402/09/05 7:35 ب.ظ

  با سلام و درود
  هر موسسه یا مجموعه برای خوب بودن نیاز داره که در اولین قسمت وقت مراجعینش را تلف نکنه . متاسفانه مجموعه ی تیراد در اولین برخورد که تماس تلفنی برای نوبت یا هررمورد دیگر است حداقل نیم ساعت ادم را پشت خط نگه میدارد و اصلا برای وقت مزاجعین ارزشی قائل نیست . اگر تلفن را برای جواب ندادن گذاشتید ، لطف کنید بردارید که همه بدونند شما تلفن جواب نمیدید.

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  پدر من تیروییدش رو ۱ هفته ای میشه عمل کرده گفته بودن غدد لنفاوی هم درگیر بوده و تخلیه شده ولی هنوز جواب آزمایش بعد از عمل برای اینکه شیمی درمانی بشه یا ید درمانی هنوز نیومده میخواستم بدونم دیگه خطری براش نداره یا بازم ممکنه مشکل ایجاد بشه یا توی طول عمر و فعالیت های روزانه ی قبلیش چقدر تاثیر داره

  پاسخ
  • سلام، وقت بخیر
   جواب سوال شما ارتباط مستقیم و کامل با نتیجه پاتولوژی دارد. باید صبر کنید تا نتیجه آزمایشگاه مشخص شود.

   پاسخ
 • سلام،با توجه به اینکه تلفن های موسسه غالبا یا اشغال هستن یا جواب داده نمیشه چرا هیچ اقدامی جهت فعال کردن نوبت دهی اینترنتی انجام نمیشود،ممنون میشم که جهت رفاه بیماران هرچه زودتر این کار انجام شود.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • سلام، وقت بخیر
   نوبت دهی اینترنتی مجموعه تیراد فعال است اما تا پایان سال جاری ظرفیت‌ها تکمیل است.
   بیمارانی که شرایط اورژانسی دارند، میتوانند با مرکز تماس بگیرند تا در صورت کنسلی یا به صورت بین بیمار شرایط پذیرش را از همکاران تیراد جویا شوند.

   پاسخ
 • ناشناس
  1402/05/23 11:12 ب.ظ

  با سلام از مراجعان به این مرکز بودم دکترا یی که در اینمرکز کار میکنند بسیار توانمند و باسواد و حاذق هستن از همشون تشکر میکنم فقط دو تا مورد پیشنهاد دارم چون زیر سر بیمار یه بالشت کوچک هست و اون لوله ای که زیرانداز بیماره شب که شد گردنم درد گرفت و یکی دیگم قسمتی از پاهام اویزون بود به تخت که درست نیست انشا… با تمهیداتی که بکار میبرن حداقل برای بقیه خوب باشد.

  پاسخ
 • ناشناس
  1402/04/15 9:23 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر خواستم بدونم هزینه نمونه برداری چقد میشه ممنون

  پاسخ
 • سلام. من نوبت می‌خواستم برای سونوگرافی اما آنلاین که نمی‌شه نوبت گرفت و تلفن‌ها هم ساعت‌ها اشغال می‌زنه یا جواب داده نمی‌شه که عجیبه و تا الان موفق نشدم وقت بگیرم

  پاسخ
 • امیرعلی دانایی
  1402/03/15 5:59 ب.ظ

  سلام روزتون بخیر
  با بیمه کوثر هم قرارداد دارید یا خیر؟

  پاسخ
 • سید غلامحسین منتها
  1402/03/07 2:43 ب.ظ

  متاسفم بابت جوابتان من اولین باری است که این پیامو فرستادم حداقل به اینها تذکر دهید این کار مشگلی نیست من هم در دستگاه دولتی خدمت کردم همه چیز متاسفانه عوض شده

  پاسخ
  • سلام. حتما پیام شما ترتیب اثر داده خواهد شد. در حال راه اندازی سیستم دیجیتال تلفن هستیم و مکالمات بسیار دقیق ضبط خواهد شد.

   پاسخ
 • سید غلامحسین منتها
  1402/03/07 2:21 ب.ظ

  من مریض دکتر ملک پزشک فوق غدد هستم که ایشون اصرار دارن برای سونوگرافی بیام به این موسسه انجا کارشون دقیق تر از جاهای دیگره من ۱۴ تیر ماه بایت برم دکتر ملک زنگ زدم وقت بگیرم منشی مربوطه با لحن بسیار بدی با این جانب صحبت کردن میگم اگر خانواده خودت هم باشن این گونه رفتار میکنی گوشی را قطع کردن پیشنهاد میکنم موسسه به خاطر موقعیت خودش اگر اینها کار کردن با شما را خسته کننده میدانند و حرمت مراجعین را این گونه پایمال میکنند بهتر نیست به کا اینها خاتمه بدید تا هم خود ایشان وهم موسسه دچار زیان نشود ممنو ن وسپاسگزارم

  پاسخ
  • سلام. ممنونم از نظرتون. حتما پیگیری خواهیم کرد. امیدوارم مشکل شما به خوبی حل شود و تجربه‌ی درمانی مناسب را داشته باشید.

   پاسخ
 • مریم ختایی
  1402/03/01 7:20 ب.ظ

  با سلام از مراجعین به مرکز هستم . بسیار قدر دان دکتر چگینی هستم البته تمامی کادر اداری و درمان بسیار خوش رفتار ند محیطی آرام و بهداشتی است صد در صد توصیه میکنم

  پاسخ
 • سلام در لوب سمت چپ یه توده ۹/۶ میل دارم و هاشیموتو هستم آیا احتیاج به نمونه برداری دارم؟ یه دکتر گفته باید عمل بشم، میشه شما کمکم کنین

  پاسخ
 • مهدی میزایی
  1401/12/07 10:53 ب.ظ

  باسلام خدمت شمامن مشگل تیروییدداشتم مجبورشدم کل تیروییدوجراحی کردم که بعدازجراحی جواب پاتولوژی گفت غده لنفاوی گردنم درگیرشده وچندماه بعد مجبورشدم که دوباره جراحی کنم سمت راست گردنموکه الان سمت چپ گردنم هست ولی خیلی ریز هست والان هرچی آزمایش میدم تی اس اچ وتیروگلوبین خونم بالاست والان گردنم خیلی دردمیکنه وکتف سمت راستم سونوگرافی هم چندروزپیش انجام دادم گفت چندتاتکه ریزهستش ولی جای نگرانی نیست گردنم وکتف وزیرسینه سمت راستم خیلی دردمیکنه میخواستم بی زحمت راهنمایم کنیدکه چیکارکنم

  پاسخ
 • من برای مادرم وقت میخوام بگیرم ولی اینترنتی وقت نمیدین تلفن ها هم پاسخگو نیستن. خیلی اورژانسی هست مادرم کنسر. سینه هم داره و واقعا نگرانیم. نیاز به سونوگرافی تشخیصی دقیق داره چون توی پت سی و اسکن مشکوک بودن

  پاسخ
 • سلام خدمت پزشکان محترم.
  زمانی که پرکاری تیروئید گریوز است و در کل تیروئید پخش هست، آیا روش آر اف کاربرد دارد؟
  از پاسخ شما متشکرم

  پاسخ
 • معصومه غلام پناه
  1401/08/04 10:27 ق.ظ

  با سلام من مریض آقای دکتر ابراهیمی هستم که به علت تیرویید پرکار به این مرکز مراجعه کردم بعد از معاینه آقای دکتر نظرشان این بود که تحت عمل RF قرار بگیرم …عمل انجام شد توسط آقای دکتر ابراهیمی و در حال حاضر حالم خیلی خوبه …با تشکر از زحمات آقای دکتر ابراهیمی و خانم اسماعیلی پرستار مهربان

  پاسخ
 • عباس کریمی
  1401/07/07 5:47 ب.ظ

  ببخشید شماطرف قرار داد بیمه نیستید همسر بنده۱۴۰۱/۶/۱۷ سونوگرافی کردند قیمت را آزاد حساب کردید بیمه تکمیلی هزینه را نمی دهد در صورت طرف قرار داد بودن قبض را عوض میکنید؟

  پاسخ
 • ناشناس
  1401/02/29 1:25 ق.ظ

  ای کاش ما قبل از عمل تیروئیدبا تیراد و نحوه کارش آشنا می‌شدیم. متاسفانه علیرغم سالم بودن تیروئیدی و فقط آلوده بودن تعدادی از لنف ها مجبور به برداشتن کامل تیروئیدی و همه لنف های گردن شدیم و باید همیشه قرص مصرف کنیم. 😔

  پاسخ
 • معصومه
  1401/02/03 1:43 ب.ظ

  سلام و خداقوت.
  من طی سونوگرافی مشخص شد ندول تیرویید دارم که دو تا کوچک بوده و یکی ۱۵ میل بود و نمونه برداری رو مرکز شما انجام دادم. ازمایش خون مشکلی نداشتم و عملکرد تیروییدم خوب بود. جواب نمونه بردای نوشته بود هرتل سل ، ندول فولیکولار خوش خیم، گواتر کلویید با chronic lymphocytic thyroiditis.
  دکتر به من قرص سلنیوم دو روز در هفته دادن.
  بعد از سه ماه مصرف ، چاق شدم و دو سایز اضافه کردم. آیا سنیوم چاق کننده هست و برای من که آزمایش خونم خوب بود، لازمه سلنیوم مصرف کنم؟

  پاسخ
 • فاطیما
  1400/09/28 12:06 ب.ظ

  درمورد عمل آراف هم که یک عمل سرپایی راحت بوددرحین عمل مرتب دکتر بامن صحبت میکردند هیچ تغییری در صدا نداشتم برای تارهای صوتی ام هیچ مشکلی پیش نیومد وبعداز عمل به راحتی به زندگی روز مره برگشتم
  خدارو هزاران مرتبه شاکرم که تیروئیدم رو عمل نکردم وتونستم حفظش کنم
  بازهم از جناب دکتر ابراهیمی عزیز و کادر متبحر وبااخلاق این مجموعه سپاسگزارم

  پاسخ
 • فاطیما آبیار
  1400/09/28 11:42 ق.ظ

  فاطیما
  سلام
  بنده ساکن اصفهان هستم فروردین ۱۴۰۰ مشخص شد یک ندول بدخیم در تیروئید سمت چپ دارم وپزشک معالجم دراصفهان تشخیص دادند که باید عمل کنم بدخیم بودن ندول اساسی ترین علت بود برای عمل گفتند باید تیروئید سمت چپ برداشته بشه وید هم بگیرم ،با تحقیق در باره عمل ومضرات عمل به این نتیجه رسیدم که دنبال راه درمانی غیر ازبرداشتن تیروئیدباشم با تحقیق این سایت را پیدا کردم و متوجه شدم گروه پزشکی این مجموعه سالهاست با عمل شناخته شده و جهانی RFکه (البته درایران یک تکنولوژی جدید هست) ندولهای تیروئید کبد و……را درمان میکنند مراجعه کردم وباتوجه به اینکه ندول تیروئید من سرطانی بود ولی با تبحر جناب دکتر که در درمان با آراف دارند جواب داد وخداروشکر الان بعداز گذشت هفت ماه از عمل آر اف شکر خدا هم ندول بدخیم آر اف شده ازبین رفته و عود نکرده ، غدد لنفاویم درگیر نیستند وبدون برداشتن تیروئید ندول درمان شده ضمنا هورمون TSHبالا وکم کاری تیروئید هم داشتم وقرص لووتیروکسین مصرف میکردم که الان هورمون TSH هم اوکی شده و اززمان انجام آراف دیگه قرص مصرف نکردم
  من بدون برداشتن تیروئید درمان شدم درحالیکه بعداز انجام عمل آراف پزشک معالجم در اصفهان مدعی بودند این روش درمان جواب نمیده ومن به زودی مجبور به برداشتن کامل تیروئید خواهم شد درحالیکه کل بدنم سرطانی خواهد شد اینکه این صحبتها چه بلایی سربنده آورد ومنو ناامید کرد بماند ولی من چون باتحقیق وایمان این عمل رو انجام داده بود تمام شنیده ها را نشنیده گرفتم وصبر کردم وشکر خدا همین دیشب که نوبت چک آپ داشتم مشخص شد درمان شدم
  من تمام آنچه برایم اتفاق افتاده را صادقانه بیان کردم ووظیفه خودم میدونم که اطلاع رسانی کنم که بدون تحقیق افراد مشابه بنده تنها راه را عمل وبرداشتن یک عضو حیاتی بدن ندونند و آگاه باشند که علم پیشرفت کرده وتکنولوژیهای ایمن جایگزین تیغ جراحی هم وجود دارد که همزمان با درمان بتوان تیروئید رو هم حفظ کرد من از گروه تخصصی تیراد جناب دکتر ابراهیمی عزیزم سپاسگزارم و تا آخر عمر مدیون زحمات ایشان واین مجموعه هستم
  امیدوارم پزشکان متخصص غدد خصوصا عزیزان اصفهانی با تحقیق وبه روز کردن دانش خود بیماران عزیز رو درست راهنمایی کنندتا رنج وزحمت وعواقب ومخارج برداشتن تیروئید به خاطر تنها یک ندول از زندگی بیماران با مشکلات تیروئید برداشته شود انشالله .

  پاسخ
 • سونوگرافی تیروئید را در مرکز دیگری در تهران انجام داده بودم و در گزارش توده مشکوکی مشاهده شده بود که دکتر متخصص من را برای نمونه برداری به مرکز تیراد ارجاع داد. دکتر ابراهیمی پس از سونوگرافی مجدد از تیروئید برایم توضیح دادند که گزارش اولیه نادقیق بوده و حتی نمونه برداری هم لازم نبود. با تشکر فراوان از دکتر ابراهیمی برای دانش بالا و تشخیص صحیح که نگرانی شدید من را برطرف کردند.
  این تجربه به من یاد داد که برای برای انتخاب مراکز تشخیصی و خدمات پزشکی دقت بیشتری داشته باشم. مرکز تصویربرداری تیراد را به همه دوستان توصیه میکنم.

  پاسخ
 • ناشناس
  1400/03/19 5:01 ب.ظ

  این همه تخصص و تعهد مایه مباهات و خوشحالی ماست. خداوند به توفیقات شما بیفزاید.

  پاسخ
 • خیلی عالی هستین. خواستم تشکر کنم

  پاسخ
 • english_teaching1361
  1399/11/09 10:03 ق.ظ

  من از سال۹۶با. تیم دکتر ابراهیمی اشنا شدم توده تیرویید من حدود۱۰۳سی سی یا حدودا ۱۰سانت بود تمام دکترای جراح بمن گفتن باید تیرویید برداشته بشه ولی از طریق اینترنت و مطالعه سایت دکتر ابراهیمی با ار اف اشنا شدم و خدارو شکر توده من ب راحتی ازبین رفت الان هم غده تیروییدمو دارم و نه قرصی میخورم و خیلی از عملم راض هستم وحتی بدون بیهوشی ار اف من انجام شد حتی طی عمل. با دکتر صحبت میکردم وهمچنین غده پاراتیروییدم وصدای من هم هیچ مشکلی پیدا نکردن با ار اف. عمل بسیار راحت کم تهاجمی بدون دردسر و سرپایی بعد عمل همه چیز میتونین میل کنین البته من خدا رو خیلی شاکرم که واقعا از عمل سخت برداشتن غده تیرویید نجات پیدا کردم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.