بیوگرافی کامل دکتر حسین چگینی

بیوگرافی دکتر حسین چگینی

دکتر حسین چگینیدکتر حسین چگینی در سال ۱۳۵۴ و در شهر تهران چشم به جهان گشودند و با طی موفقیت آمیز آموزشهای ابتدایی تا دوره دبیرستان در شهر تهران و پس از آن قبولی در آزمون پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال ۱۳۸۰ تحصیلات خود را در پزشکی عمومی به پایان رسانده و در سال ۱۳۸۴ وارد دوره دستیاری رادیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. و در سال ۱۳۸۸ از رشته رادیولوژی فارغ التحصیل شدند.

در سال ۱۳۹۱ با موفقیت در آزمون فلوشیپ فوق تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند و موفق به دریافت فلوشیپ رادیولوژی مداخله ای در بین سالهای ۹۱ تا ۹۲ گردیدند و از سال ۹۲ تا ۹۴ به عنوان رادیولوژیست مداخله ای در بیمارستانهای بهمن، تریتا و دی مشغول به فعالیت بوده اند.ایشان از سال ۱۳۹۴ تاکنون در بیمارستان ایرانمهر تهران مشغول فعالیت هستند و از سال ۹۶ به سمت ریاست بخش تصویربرداری بیمارستان ایران مهر تهران منصوب گردیده و به عنوان رادیولوژیست و اینترونشنیست در همین بیمارستان مشغول هستند.

زمینه های فعالیت

وی موسسه تصویربرداری تیراد را به عنوان اولین موسسه فوق تخصصی تصویربرداری تیروئید، پاراتیروئید و سر و گردن در کشور را در سال ۱۳۹۶ افتتاح نموده و با همکاری دیگر اساتید این رشته مشغول خدمات رسانی به مراجعین عزیز از ایران و سایر نقاط جهان هستند.
از جمله فعالیتها و زمینه های تخصصی دکتر حسین چگینی می توان به درمان تومورهای کبد، کلیه، ریه به کمک روشهای مداخله ای از جمله کموامبولیزاسیون، R.F و میکروویو اشاره نمود.
عمده فعالیت این پزشک در تشخیص و نمونه برداری تومورهای تیروئید، پاراتیروئید و غدد لنفاوی سر و گردن و همچنین انجام اقدامات مداخله ای از جمله تزریق الکل در درمان توده ها و کیستهای تیروئید ، پاراتیروئید ، غدد لنفاوی گردن ، انجام R.F توده های خوش خیم و بدخیم ، انجام FNA و بیوپسی سوزنی از توده های گردنی و تیروئید می باشد.

گواهینامه ها و certificate ها

وی دارای گواهینامه نورورادیولوژی اروپا ESNR بوده و علاوه بر اینکه عضوکمیته اینترونشن انجمن رادیولوژی ایران هستند همکاری نزدیک با اساتید مجرب و برزگ کشور در زمینه اندوکرینولوژی (فیزیولوژی غدد) هستند.

تصویر سرتیفیکیت ها و گواهینامه ها

pairs_4

pairs

pairs_2

۸۲۴۰-Article Text-15767-1-10-20200823

۴۱۲۸CME-Certificate

گواهینامه دکتر حسین چگینی

 

 

 

 

 

مقاله دکتر حسین چگینی در سایت researchgate :

  1. Detection of bone erosion in early rheumatoid arthritis: Ultrasonography and conventional radiography versus non-contrast magnetic resonance imaging
  2. Effect of ultrasound parameters of benign thyroid nodules on radiofrequency ablation efficacy
اشتراک گذاری
فهرست
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    Call Now Buttonهمین الان مشاوره بگیر